Salon fryzjerski

Klimatyzacja C&H zamontowana w salonie fryzjerskim idealnie wkomponowana na ścianie. Za urządzeniem wewnętrznym wykonany przewiert z drugiej strony powieszony agregat.

Firma handlowa

Klimatyzacja Vivax czarna,na życzenie klienta . Wyjątkowe urządzenie o niecodziennym wyglądzie. Jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie, przedni szklany panel robi wrażenie.Kolor bocznego podświetlenia uwarunkowane trybem pracy (niebieski-chodzenie, czerwony -grzanie).

Siołownia

Instalacja na siłowni kompleksowe rozwiązanie, chłodzenie (klimatyzacja- split ) jednostki podstropowe + wentylacja mechaniczna (rekuperator).

Prywatne mieszkanie

Urządzenie LG zamontowane w prywatnym mieszkaniu. Jednostki szare, przedni panel szklany. Instalacja wykonana na stanie remontu, co pozwoliło ukryć rury w bruzdach. Później zatynkowane i pomalowane.

Duża hala sprzedażowa

Duże jednostki komercyjne montowane na dachu. Moc każdego z urządzeń 14 kW, komercyjne rozwiązanie, dla dużych obiektów.

Dom jednorodzinny

Klimatyzacja Inventor seria ON/OF tanie i solidne rozwiązanie do salony i sypialni. Jednostka zewnętrzna zamontowana na elewacji budynku. Skropliny odprowadzone grawitacyjnie na zewnątrz budynku.

Czas instalacji : ok 5h
Cena instalacji: 800zł

Mieszkanie prywatne

Klimatyzacja LG seria Presitge, zamontowana w salonie. Estetyczny wygląd i najnowocześniejsza technologia LG. Instalacja freonowa, doprowadzona wykutymi bruzdami (na życzenie Klienta zagipsowanie i pomalowanie). Jednostka zewnętrzna, zamontowana na balkonie budynku. Skropliny odprowadzone grawitacyjnie na zewnątrz budynku

Czas instalacji : uwarunkowana od szybkości schnięcia gładzi i farby
Cena instalacji: określana indywidualnie

Serwerowania | Kancelaria prawna

Klimatyzacja Sinclair seria Polar, umożliwia chłodzenie w niskich warunkach (do 15 stopni celsjusza ) zamontowana w serwerowni. Jednostka zewnętrzna, zamontowana na dachu budynku. Instalacja freonowa doprowadzona szybem wentylacyjnym. Skropliny odprowadzone za pomocą pompki skroplin do kanalizacji.

Czas instalacji ok.5h
Cena instalacji: określana indywidualnie

Prywatne mieszkanie

Klimatyzacja samsung seria K, zamontowana w salonie.
Wykonano instalację podtynkową z zaszpachlowaniem bruzdy.
Dzięki tego typu instalacji nie widać rur freonowych.

Czas instalacji ok.7h
Cena instalacji: uzależniona od długości bruz, oraz od materiału z jakiego jest wykonana.